Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 3. Yılında

Arkitera Mimarlık Merkezi'nin Yarışmayla Yap projesi kapsamında düzenlediği Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor etkinliklerinin üçüncüsü 1 Nisan Cumartesi günü Levent Kaleseramik Binası Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonu'nda yapılacak.

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor etkinliği üç bölümden oluşuyor. Öğleden önceki program 2016 yarışmalarına odaklanırken öğleden sonraki program ise yarışmayla yapılan projelere ve yarışmalar ortamının öne çıkan tartışma konularına odaklanıyor.

Yarışmayla Yapanlar Buluşuyor 2017'de Neler Konuşulacak?
Öğleden önceki programda 2016 yılında açılan 18 adet yarışmada birincilik ödülü alan projelerin sunumu gerçekleşecek. Proje müellifleri tarafından tasarım süreçlerinin detaylı olarak anlatılacağı bu bölümde 2016 yılında açılan yarışmalara karşılaştırmalı bir bakış da sunulacak. Öğleden sonra programında önce yarışmayla yapılan projelerin müellifleri yarışma sonrası uygulama süreçlerine odaklanacak ve sonrasında danışma kurulu tarafından belirlenen sunumlar ve forumlar yer alacak. Yoğun bir programa sahip olan etkinlik tüm gün sürecek.

Etkinliğin bu seneki danışma kurulu üyeleri arasında Sıddık Güvendi, Murat Çetin, Dürrin Süer, Can Kubin, Fatih Yavuz, Evren Başbuğ ve Hakan Demirel yer alıyor.

Gelişme sürecindeki etkinlik programına http://www.yarismaylayap.com/yyb2017/ adresinden ulaşabilirsiniz.

03.02.2017
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22