Türkiye'nin Ürün Dergisi RAF 50. Sayısını Kutluyor

RAF Ürün Dergisi, yeni logosu ve rengiyle değişiminin ipucunu veriyor. 50. Sayının kapağında ünlü karikatürist Cem Dinlenmiş'in çizimi yer alırken, Proje Bölümü'nde ise Avcı Architects'in tasarımı Türkiye Müteahhitler Birliği Merkez Binası inceleniyor. En büyük değişiklik ise RAF'ın internetteki yüzü "raf.com.tr"de görülüyor.

YENİ RENK / YENİ LOGO
RAF Ürün Dergisi'nin 50. sayısı olan Mayıs Sayısı'nda, okuyucular ilk olarak kapaktaki değişikliği farkedecekler. Şimdiye kadar hep siyah beyaz olan kapak ve logo, bu sayıyla birlikte yenileniyor. RAF'ın yalın ve anlaşılır iyi tasarım ilkesinin izinde logosu renkleniyor ve yüzü değişiyor.

KAPAK TASARIMI ÜNLÜ KARİKATÜRİST CEM DİNLENMİŞ'TEN
Cem Dinlenmiş, RAF'ın 50. sayısı için özel olarak tasarladığı kapağı kendi sözleriyle şöyle anlatıyor: "Tasarladığım 50. Sayı kapağı, Roma ya da Bizans'ta önemli olayları kutlamak için dikilen anıt sütunları da anımsatsa da genel olarak arkeolojik alanlardaki gezilerden esinle yaptığım çizimlerden oluşturmayı tercih ettim."

50. SAYIYLA BİRLİKTE RAF.COM.TR'DE YENİLENDİ
Türkiye'nin Ürün Dergisi RAF'ta yer alan tüm ürün ve firmaların ulaşılabileceği web sitesi "raf.com.tr" yüzünü 50. sayıyla birlikte yeniledi. Yeni renk ve logosuyla dikkat çeken anasayfaya manşet bölümü ile ürün aramasını kolaylaştıran ürün filtreleme bölümü de eklendi. RAF'ta şimdiye kadar yayınlanan tüm projelere ulaşabileceğiniz Proje Bölümü'nün filtreleme sistemine de kullanıcının aramasını kolaylaştıran bazı özellikler ilave edildi.

RAF Ürün Dergisi'nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 50 Mayıs Sayısı'ndaki yeni malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

28.05.2014
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22