RAF'ın 2018 Mart Sayısı Çıktı!

AF Ürün Dergisi Mart sayısı ürün tanıtım sayfalarında birçok yeni ürün ve sistem tanıtılıyor. Toplam 53 sayfa ürün tanıtımının bulunduğu sayıda, güncel iletişim bilgileri üzerinden firmalara ulaşarak ürünler hakkında detaylı bilgi almak mümkün. Aynı zamanda www.raf.com.tr adresindeki detaylı bilgi formları aracılığıyla firmalara doğrudan e-mail yoluyla ulaşılabiliyor.

73. RAF Ürün Dergisi Mart Sayısı Kapağını Kurtul Erkmen Tasarladı

Kurtul Erkmen, 1978 yılında İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi'ne girdi ve 1983 yılında Yüksek Mimar olarak mezun oldu. 1980 yılından itibaren Y. Mimar Şemi Erkmen ve Y. Mimar Lemi Erkmen ile birlikte kurduğu, TE İnşaat Limited Şirketi'nde çalışmaya başladı. Bu şirket bünyesinde çeşitli büro binası, apartman, yazlık konut, villa ve çiftlik projelerinin tasarım ve uygulamalarında çalıştı. Haydar Dışbudak ile Eskişehir Kültür Merkezi, Ömer Gülşen ile Kuşadası Ticaret Merkezi yarışmalarına katıldı. 1990 yılında Gürhan Bakırküre ile birlikte KG Mimarlık'ı kurdu. Erkmen, çalışmalarına KG Mimarlık bünyesinde devam etmektedir.

Proje ve İç Mekan Dosyaları

Her sayısında Türkiye'de üretilen nitelikli projelere yer veren RAF Ürün Dergisi'nde bu ay, Hatırlı Mimarlık tarafından Özyeğin Üniversitesi için tasarlanan "Misafirhane ve Konukevi Projesi" ile, tüm iç mimari tasarım ve proje çalışmaları Mimaristudio tarafından gerçekleştirilen "İspak Ambalaj Genel Müdürlük Binası" ele alınıyor.

RAF Ürün Dergisi'nde "Gelecek Sayının Kapak Tasarımcısı" ve "Gelecek Proje Dosyaları"

Mayıs ayında yayınlanacak olan 74. sayının kapağını Levent Çırpıcı tasarlıyor. Bir sonraki proje dosyasında ise Teğet Mimarlık tarafından tasarlanan "Yapı Kredi Kültür Merkezi" ile konsept tasarımı, projelendirmesi ve uygulaması Wangan tarafından yapılan "Baha Bey Yalısı Akçelik Ofisi" yer alacak.

RAF Ürün Dergisi'nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 73 Mart Sayısı'ndaki malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

23.03.2018
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22