RAF'ın 2016 Mart Sayısı Çıktı!

Her sene farklı bir temada tasarlanan RAF kapakları için, 2016'da " Peyzaj Mimarları" teması seçildi. Yıl boyunca peyzaj mimarlığında öne çıkan isimler, RAF'ın kapağını tasarlayacaklar.

Kapağı Deniz Aslan Tasarladı
Mart Sayısı'nın kapağında, İTÜ Mimarlık Bölümü mezunu, Yıldız Üniversitesi Peyzaj Planlama Programı'nda yüksek lisansını, İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Mimari Tasarım Programı'nda doktorasını tamamlayan Deniz Aslan'ın tasarımı yer alıyor. Mimarlık ve peyzaj mimarlığı alanında ulusal ve uluslararası birçok projeye katılmış, birçok yarışmada ödül kazanmış, tasarımları ulusal ve uluslararası birçok dergide yayınlanmış olan Deniz Aslan, "ABS Alçı Blok ve Sanayii Projesi" ve "Mekan Üzerine Eklemeler" adlı çalışmaları ile iki dalda 2002 Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi. Aslan, profesyonel iş yaşamına DS Mimarlık'ta devam ediyor.

Derinyeşil Mimarlık'ın Tasarımı "Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi" Proje Bölümü'nde Tanıtıldı
DerinYeşil Mimarlık ve Danışmanlık'ın HOK ile birlikte çalıştığı Point Bornova Konut ve Alışveriş Merkezi projesi, 52.000 m2 kiralanabilir alanı olan alışveriş ve eğlence caddeleri, bu caddeler üzerinde konumlanan 37 katlı konut kulesi ve toplam 260.000 m2 kapalı alanı ile İzmir'in en büyük karma kullanım projesi.

RAF Ürün Dergisi Ocak sayısı ürün tanıtım sayfalarında birçok yeni ürün ve sistem tanıtılıyor. Toplam 85 farklı ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün. Aynı zamanda www.raf.com.tr adresindeki detaylı bilgi formları aracılığıyla firmalara doğrudan e-mail yoluyla ulaşılabiliyor. 

30.11.-0001
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22