RAF Yeni Kapağını Seçiyor

Arkitera Mimarlık Merkezi, genç tasarımcıların isimlerini ve tasarımlarını geniş bir kesime tanıtabilmesi amacıyla RAF Ürün Dergisi'nin Ocak 2017 sayısının kapağında yer almak üzere RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması'nı düzenliyor.

Amaç
RAF Ürün Dergisi'nin yaygın dağıtım kapasitesini kullanarak genç tasarımcıların isimlerinini ve tasarımlarınını tanıtabilmelerine aracılık etmek.

Konu
RAF Ürün Dergisi Ocak 2017 sayısının kapağında yer almak üzere yapılacak olan tasarım için herhangi bir konu sınırlaması yoktur, ancak genel ahlaka aykırı, pornografik içerikli veya herhangi bir siyasi veya dini görüşle bağdaştırılabilecek tasarımlar değerlendirilmeye alınmazlar. Jürinin değerlendirmesine alınacak tasarımların ön seçiminde Arkitera Mimarlık Merkezi Editörleri yetkili ve sorumludur.

Katılma Koşulları

  • Yarışma; mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı ve çevre tasarımı, endüstri ürünleri tasarımı, şehir ve bölge planlama, plastik sanatlar, güzel sanatlar, grafik tasarımı bölümünde eğitim gören ya da bu fakülteler veya bölümlerden mezun olmuş kişilerin katılımına açıktır. Kazananın ilan edilmesinden önce, kazanan tasarımın sahibinden bu pozisyonunu belgelemesi istenecektir.
  • Tasarımların ekteki teknik şartlara uyması gerekmektedir.
  • Yarışmaya birden fazla tasarımla katılmak mümkündür.
  • Tasarımlarının özgün çalışmalardan elde edilmeleri beklenmektedir.
  • Tasarımlar Arkitera Mimarlık Merkezi'ne [email protected] e-posta adresi üzerinden iletilmelidir. E-posta ile yollanacak tasarımların dosya boyutunun 4 mb'dan büyük olmaması gerekmektedir.
  • Tasarımlar Arkitera Mimarlık Merkezi'ne en geç 12 Aralık 2016 tarihinde saat 17:00'a kadar ulaşmış olmalıdır.
  • Yarışmaya 35 yaşından büyük olanlar katılamazlar.

RAF Kapak Tasarım Yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

25.09.2016
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22