RAF Ürün Dergisi'nin Kasım 2017 Sayısı Çıktı!

Kasım ayında 71. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nde birçok yeni firma ve ürünleri tanıtılıyor.

RAF Ürün Dergisi 2017'nin son sayısı olan Kasım sayısının ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 66 farklı firmanın ürünleri özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

71. RAF Ürün Dergisi Kasım Sayısı Kapağını Ahmet Turan Köksal Tasarladı
Mimar, eğitimci ve yazar olarak mesleğin farklı dallarında faaliyet gösteren Ahmet Turan Köksal, RAF Ürün Dergisi Kasım sayısının kapağını tasarladı.

RAF Ürün Dergisi'nde "Gelecek Sayının Kapak Tasarımcısı" ve "Gelecek Proje Dosyası"

Ocak sayısının kapak tasarımcısı RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması kazananı olurken, proje kısmında ise Lina Mimarlık tarafından tasarlanan Acıbadem Altunizade Hastanesi incelenecek.

Yeni Yılda Yenilenen RAF'ta Artık "İç Mekan Dosyası" da Var!

2018'de yenilenen RAF'ta çeşitli değişikliklerin yanı sıra, artık 16 sayfalık proje bölümünün sekiz sayfası İç Mekan Dosyası'na ayrılacak. Ocak sayısında mercek altına alınacak iç mekan projesi, UDesign Mimarlık tarafından tasarlanan Caudalie Ofis olacak.

Son başvuru tarihi 15 Aralık olan RAF Ürün Dergisi Kapak Tasarım Yarışması hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

RAF Ürün Dergisi'nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 71 Kasım Sayısı'ndaki yeni malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

29.11.2017
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22