RAF Ürün Dergisi'nin Eylül Sayısı Çıktı!

RAF Ürün Dergisi'nin 64. sayısı olan Eylül sayısında, ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 83 ürün tanıtım sayfasıyla ürünleri özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

64. RAF Ürün Dergisi Eylül Sayısı Kapağı
Eylül ayında 64. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin kapağı, 2016'nın kapak teması "Peyzaj Mimarları" kapsamında her biri kendi alanlarında başarılı peyzaj mimarları tarafından belirleniyor. RAF Ürün Dergisi Eylül sayısının kapağını, Dalokay Tasarım Atölyesi'nin tasarım direktörü ve yöneticisi olan Belemir Dalokay tasarladı. Belemir Dalokay, yer aldığı pek çok jüri üyeliğinin yanı sıra, DDS ekibi ile beraber peyzaj ve kentsel tasarım yarışmalarında çeşitli ödüller kazandı.

Öncüoğlu Mimarlık Tarafından Tasarlanan İller Bankası İstanbul Bölge Müdürlüğü Yeni İdare Binası RAF Ürün Dergisi'nde
Her sayısında Türkiye'de üretilen nitelikli bir projeye yer veren RAF Ürün Dergisi proje bölümünde bu ay, Öncüoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan İller Bankası İstanbul Bölge Müdürlüğü Yeni İdare Binası (1. Etap) 15 sayfalık bir dosya halinde ele alınıyor.

RAF Ürün Dergisi'nde "Gelecek Sayının Kapak Tasarımcısı" ve "Gelecek Proje Dosyası"
Her sayıda bir sonraki sayının kapak tasarımcısı ve proje dosyası hakkında bilgi veriliyor. Kasım sayısının kapak tasarımcısı "Peyzaj Mimarları" teması kapsamında Can Kubin olurken, proje kısmında ise DBArchitects tarafından tasarlanan Beşiktaş Vodafone Arena incelenecek

RAF Ürün Dergisi'nin içeriğine www.raf.com.tr adresinden ulaşabilir, RAF 64 Eylül Sayısı'ndaki yeni malzemeleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

22.09.2016
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22