RAF Ürün Dergisi'nin 65. Sayısı Çıktı!

RAF Ürün Dergisi 2016'nın son sayısı olan Kasım sayısının ürün tanıtım sayfalarında kaba yapı bileşeni, ince yapı bileşeni, hareketli donatı ve kullanıcıya yönelik sistem kategorilerinde toplamda 71 farklı ürün özellikleri ile tanıtılıyor. Farklı kullanım alanlarına sahip birçok ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün.

65. RAF Ürün Dergisi Kasım Sayısı Kapağını Can Kubin Tasarladı

Kasım ayında 65. sayısı yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin kapağı, 2016'nın kapak teması "Peyzaj Mimarları" kapsamında her biri kendi alanında başarılı mimarlar tarafından belirleniyor. Yüksek Şehir Plancısı olan Can Kubin, 1987 yılında ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden Lisans derecesiyle mezun oldu. 1989 yılında ODTÜ Döner Sermaye Saymanlığı Ulus Tarihi Kent Merkezi Planlama Projesinde yer aldı. 1990–94 yılları arasında ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak görev aldı. 1992 yılında ODTÜ Şehir Planlama Yüksek Lisans programını tamamladı. 1995 yılından itibaren mesleki ilgi alanları olan fiziksel planlama ile kentsel ve çevresel tasarım konularında serbest çalışmaya başladı ve bu güne kadar çok sayıda proje çalışmasında yer aldı. Meslek yaşamının ilk yıllarından itibaren kentsel tasarım ve planlama konularında uluslararası, ulusal ve davetli pek çok proje yarışmasına katılan ve çeşitli ödüller alan Can Kubin, halen kurucu ortağı olduğu Promim Çevre Düzenleme, Kentsel Tasarım, Bilgisayar hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde çalışmalarına devam ediyor ve ODTÜ'de yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışıyor.

DB Architects Tarafından Tasarlanan "Beşiktaş Vodafone Arena" RAF Ürün Dergisi'nde

Her sayısında Türkiye'de üretilen nitelikli bir projeye yer veren RAF Ürün Dergisi proje bölümünde bu ay, DB Architects tarafından projelendirilen Beşiktaş Vodafone Arena ele alınıyor. 

RAF Ürün Dergis'nin Kasım 2016 sayısına ulaşmak için: http://www.arkitera.com/haber/27905/raf-urun-dergisinin-65-sayisi-cikti

17.11.2016
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22