RAF Ürün Dergisi Eylül Sayısı Çıktı

2005'ten bu yana yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin 52. sayısı olan Eylül sayısı, yeni ürün tanıtımları ve proje sayfasıyla dikkat çekiyor.

RAF Ürün Dergisi'nde bu ay Ömerler Mimarlık ve DDG tarafından tasarlanan Mall of İstanbul tanıtılıyor. Bu sayıda, Mall of İstanbul Projesi'nde yer almış ürün ve firmaların dışında yeni ürün tanıtımları da dikkat çekiyor.

EYLÜL SAYISI KAPAK TASARIMCISI: CAN YALMAN
RAF Ürün Dergisi'nin 2014 Kapak Teması çerçevesinde konuk ettiği "Ürün Tasarımcıları"ndan Eylül konuğu Can Yalman, eğitimini New York'ta bulunan Parsons School of Design'da tamamladı. Can Yalman Design isimli stüdyosunda birlikte çalıştığı markalardan Numarine, Hisar, RocaKale, Çanakkale Seramik, Arçelik, IYI, Garanti dikkat çekiyor. Can Yalman'ın RAF için tasarladığı kapakta ise Danish Yachts için yaptıkları İnfiniti 100S modelinin güverte tasarımı yer alıyor.

PROJE BÖLÜMÜ'NDE "Mall of İstanbul" İNCELENİYOR
Mall of İstanbul projesi son zamanlarda çok kullanılan deyimle bir Mix Use (karma kullanım) projesi. Dört konut, bir ofis ve oldukça kapsamlı bir AVM'den oluşuyor. Ayrıca projenin gelişmekte olan iki aşaması da çalışılıyor. Konsept tasarım çalışmalarını Ömerler Mimarlık ve DDG firmaları birlikte gerçekleştirdi sonra uygulama projeleri ve uygulama danışmanlığı Ömerler Mimarlık tarafından yapıldı.

23.09.2014
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22