Kampüs İçinde Kampüs

Kalebodur sponsorluğunda 32. kez düzenlenen ARKIV Buluşması 25 Kasım'da PAB Mimarlık'ın tasarladığı Niğde Üniversitesi'ndeki Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi'nde yapıldı.

PAB Mimarlık'ın rehberliğinde gerçekleştirilen buluşmaya Abdullah Gül Üniversitesi'nden Burak Asiliskender, Nur Urfalıoğlu, Nilüfer Yöney, PAB Mimari Tasarım'dan Pınar Gökbayrak, Ali Eray, Burçin Yıldırım, Çağlar Yılmaz, Zeynep Ceylan, MTF Mimarlık'tan Ozan Öztepe, Mahiroğlu Mimarlık'tan Hakan Mahiroğlu, Ev Mimarlık'tan Eda Velibaşoğlu, Argos Yapı'dan Aslı Özbay, Kalebodur'dan Ayşe Çamcı, XXI Mimarlık Tasarım ve Mekan Dergisi'nden Tuğba Demirci ve Arkitera Mimarlık Merkezi'nden Ömer Yılmaz, Ezgi Aydoğan, Serkan Ayazoğlu ve Özüm İtez katıldı.

2011 yılında açılan davetli proje yarışması ile 1. seçilen, Ali Eray, Pınar Gökbayrak ve Burçin Yıldırım'ın kurduğu PAB Mimari Tasarım'ın ürettiği, Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri Fakültesi'ndeki buluşma, PAB'dan Ali Eray'ın, yönetim kurulu konferans salonunda gerçekleşen sunumu ile başladı. Projenin yarışma sürecindeki hayallerinden, üretim sürecindeki zorluklarına kadar her aşamasını ayrıntılı bir biçimde aktaran Ali Eray'a daha sonra fakültenin dekan yardımcısı Sedat Serçe ve Doğuş Grubu'ndan Ahmet Boyacıoğlu da eşlik etti.

Bu haber hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

ARKIV Buluşmaları Hakkında
Kapalı oturumlar halinde belli periyodlarda düzenlenen buluşmalarda her oturumda farklı bir proje geziliyor ve tartışılıyor. Buluşmaların kaydedildiği videolar, ARKIV'de ilgili projelerin başlıkları altında yayınlanıyor.

#arkivbulusmalari hashtagiyle instagram ve twitter üzerinden paylaşılan fotoğraflarımızı takip edebilirsiniz.

03.12.2013
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22