RAF Ürün Dergisi'nin 51. Sayısı Çıktı

2005'ten bu yana yayınlanan RAF Ürün Dergisi'nin 51. sayısı olan Temmuz sayısı, yeni ürün tanıtımları ve proje sayfasıyla dikkat çekiyor.

RAF Ürün Dergisi'nde bu ay DB Architects tarafından tasarlanan Istanbloom tanıtılıyor. Bu sayıda, Istanbloom Projesi'nde yer almış ürün ve firmaların dışında yeni ürün tanıtımları da dikkat çekiyor.

KAPAK TASARIMCISI AYŞE BİRSEL
Ayşe Birsel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunu, dünya çapında bir çok ödüle sahip bir ürün tasarımcısı olarak öne çıkıyor. Merkezi New York'ta olan, Dakar ve İstanbul'da ofisleri bulunan eşi Bibi Seck ile birlikte kurduğu ve yürüttüğü Birsel Plus Seck isimli şirketi üzerinden çalışmalarına devam ediyor. Bu ay konuk olduğu RAF'ın kapak tasarımında da "Sevdiğin Yaşamı Tasarla" mottosuna ait bir çizimi yer alıyor. 

TEMMUZ SAYISINDA TANITLAN PROJE "ISTANBLOOM" 
DB Architects'in tasarımı Istanbloom; Zincirlikuyu'da Büyükdere Caddesi'ne kavuşan Kore Şehitleri üzerindeki arsa üzerinde inşa edilmesi planlanan 79.571 m2 inşaat alanlı kule, Karadeniz'den Marmara'ya, tarihi yarımadadan Üsküdar'a dek geniş bir Boğaz panoramasına açılıyor. Konut, ofis ve bunlara ait sosyal ve ticari alanların yer aldığı bir yapı olmasıyla geniş bir programa sahip.

Raf ÜrünDergisi Temmuz sayısı ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

17.07.2014
Cemil Topuzlu Caddesi
İş Bankası Blokları A Blok Daire 8
34726 Dalyan Kadıköy İstanbul TÜRKİYE

T: +90 (216) 355 07 22